Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Abuja seferleri başlıyor

04 Mart, 2015 | 07:21

Türk Hava Yolları, Nijerya’nin başkenti Abuja’yı uçuş ağına dahil etti. Abuja, THY’nin 262’nci uçuş noktası oldu.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, THY’nin 108 ülkede uçtuğu 262’nci nokta olan Abuja’yı uçuş ağına dahil ettiği belirtildi.

THY, Nijerya’da Lagos ve Kano’dan sonra 3’ncü noktası olan Abuja’ya, salı, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri karşılıklı uçacak.

Şehre gelen turistlerin en çok ziyaret ettiği yerler, Nijerya Ulusal Camii, Nijerya Ulusal Hristiyan Merkezi ve bölge coğrafyasının önemli özelliklerinden biri olan Aso Kayası olarak dikkat çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abuja, Abuja Aso Kayası, Abuja thy, Abuja turu, Abuja uçak, Aso Kayası, Aso Kayası nijerya, Nijerya, Nijerya afrika, Nijerya başkenti, Nijerya turu, Nijerya uçak bileti, THY, THY bilet, THY Uçak, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları afrika,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları