Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den 12 Dev Adamı sponsurluk desteği

11 Ağustos, 2010 | 14:07

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası’na sayılı günler kalırken Milli Takım’a destekler de devam ediyor. Türk Basketboluna uzun yıllardır destek veren Türk Hava Yolları, yarın düzenlenecek basın toplantısı ile Basketbol Milli Takımları Ana Sponsorluğunu açıklayacak.

Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, ”Basketbola olan desteğini sürdürmeye devam eden, 2010 FIBA Dünya Şampiyonası ana sponsorlarından Türk Hava Yolları, 12 Ağustos 2010 Perşembe günü Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirilecek imza töreniyle Milli Takımlar Ana Sponsorluğunu kamuoyuna duyuracak.” denildi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Hamdi Topçu ve Türk Hava Yolları Genel Müdürü, Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi Doç. Dr. Temel Kotil’in katılacağı imza töreninde; 16. FIBA Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında aynı gün Almanya’ya uçacak olan A Milli Erkek Basketbol Takımı teknik, idari ve oyuncu kadrosu da hazır bulunacak.

Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek imza töreninin ardından A Milli Erkek Takımı kafilesi, saat 11.05’de Türk Hava Yolları’nın TK 1503 sefer sayılı uçağı ile Almanya’nın Nürnberg şehrine gidecek.

Yarın, Atatürk Havalimanı Gidiş Hattı Botanik Restaurant’ta yapılacak program saat 09.15’te başlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona THY Sponsorluk, FIBA Dünya Şampiyonası, Sponsorluk Destek, THY Basketbol Sponsorluk, THY'den 12 Dev Adamı sponsurluk desteği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları