Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Thomas Cook Ofislerini Kapatıyor

18 Şubat, 2017 | 09:02

thomas cook turizmtatilseyahat

Thomas Cook Ofislerini Kapatmaya Devam ediyor.

Thomas Cook, 2012 yılında aldığı karar ile yeniden yapılandırmaya gideceğini açıklamış ve 2013 yılı ile 200 satış ofisini kapatmıştı. 2016 yılında ise 28 ofisini daha kapatan Thomas Cook, bu yılda 39 ofis daha kapatmayı hedefliyor.

Planlama hayata geçirildiğinde Thomas Cook’un Birleşik Krallık’da tamamen 719 satış ofisi kalmış olacak. Thomas Cook 39 satış ofisini kapatırken, yerine Glasgow’da 4 Discovery ofisi açmayı hedefliyor. Thomas Cook Discovery ofisleri, genellikle müşterilerin yoğun talep olduğu yerlerde açılıyor ve interaktif tanıtım videoları, müşterilerin taleplerine göre şekillenen yeni nesil satış ofisleri olarak hizmet veriyorlar.

Thomas Cook Birleşik Krallık & İrlanda Perakende ve Müşteri Deneyimi Direktörü Kathryn Darbandi açıklamasında;

Kathryn Darbandi açıklamasında, “yapılan değişikliklerin hem müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları yerlerde bulunmak, hem de onlara ailelerine ve arkadaş çevrelerine önerecekleri deneyimleri yaşatmak için çabalıyoruz”dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşik Krallık, Discovery, Thomas Cook, Thomas Cook Birleşik Krallık,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları