Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Theodoros Angelopoulos İzmir’de anılacak

16 Mart, 2012 | 17:53

Dünyaca ünlü yönetmen Theodoros Angelopoulos, İzmir’de filmleriyle anılacak.

Bu yıl başında geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren dünyaca ünlü yönetmen Theodoros Angelopoulos, İzmir’de filmleriyle anılacak.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde (DESEM) düzenlenecek ”Theodoros Angelopoulos Film Haftası”, 19 Mart Pazartesi günü Onur Tatar’ın ”İzmir’de Aykırı Bir Yönetmen Theodoros Angelopoulos” adlı fotoğraf sergisiyle başlayacak.

Yönetmenin filmlerinin gösterimleri ile söyleşilerin gerçekleştirileceği etkinlik, 23 Mart’ta sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
DESEM, Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, İzmir'de Aykırı Bir Yönetmen Theodoros Angelopoulos, Theodoros Angelopoulos Film Haftası, Theodoros Angelopoulos İzmir, yönetmen Theodoros Angelopoulos,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları