Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

The World Luxury Hotel Awards 2018 ödülleri sahiplerini buldu!

14 Kasım, 2018 | 17:16

The World Luxury Hotel Awards 2018 ödüllerini sahiplerini buldu!

The World Luxury Hotel Awards 2018 ödüllerini sahiplerini buldu. Turizm profesyonelleri tarafından her sene düzenlenen ve lüks segment otellerin en iyilerinin değerlendirildiği World Luxury Hotel Awards 2018 ödül töreni bu yıl Endonezya’nın tatil cenneti Bali Adası’nda düzenlendi.

‘The World Luxury Hotel Awards 2018’de Asya’nın En İyi Her Şey Dahil Aile Oteli “Swandor Hotels – Cam Rahn” ve Doğu Avrupa’nın En İyi Sahil Oteli “Swandor Hotels Topkapı Palace” layık görüldü.

The World Luxury Hotel Awards 2018 ödüller sahiplerini buldu

Dünyada 1000’in üzerinde otel, butik otel, resort ve özel adanın aday gösterildiği, misafir değerlendirmelerinin yanı sıra özel bir jüri tarafından sadece en iyilerin değerlendirildiği The World Luxury Hotel Awards 2018 organizasyonda bu yıl 100 ülkeden 180 otel çeşitli kategorilerde ödüllere layık görüldü.

Dünyanın en iyi lüks otelleri ödül töreni Bali'de yapıldı.

Endonezya’nın tatil cenneti Bali Adası‘nda bulunan Ayana Resort & Spa Otel’de yapılan görkemli gala gecesinde ödüller sahiplerini buldu.  

Ödül törenine Swandor Hotels & Resorts adına katılan Swandor Hotels & Resorts Vietnam Bölge Müdürü Cengiz Karaağaç, Vietnam’da Swandor Cam Rahn, Türkiye’de Swandor Topkapı Palace adına bu ödülleri almaktan gurur duyduğunu ifade etti.

WTS ile Endonezya Turları’nın keyfine varın!

Swandor Hotels & Resort Türkiye Bölge Müdürü Barış Alp ise, Vietnam’daki tesisin ödülü ikinci kez aldığını ve bölgede bu konseptte hizmet veren tek tesis olduklarını, bu hizmet anlayışının ödülle tescil edilmesinden mutluluk duyduklarını ifade etti. Barış Alp, “Swandor Topkapı Palace ise hizmete girmesinin ilk yılında bir ödül alması mutluluk verici. Tesiste devam eden renovasyon projesi 2019 yılında kalite çıtasını daha da yükseltecek” şeklinde konuştu.

Türkiye’ye faaliyet gösteren 17 otel, World Luxury Hotel Awards ödüllerine layık görüldü. 12. kez düzenlenen organizasyonda Türkiye’den ödül alan 17 tesis şöyle:

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayana Resort & Spa Otel, Bali Adası, Endonezya, Hillside Beach Club, Swandor Hotels & Resorts, The World Luxury Hotel Awards 2018,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları