Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

The Ritz-Carlton Hotel genişleme planlarını hayata geçiriyor

25 Haziran, 2014 | 16:49

The Ritz-Carlton Hotel genişleme planlarını hayata geçiriyor The Ritz-Carlton Hotel Company, L.L.C. ve Kazakistan’da sektöründe yatırım grubu olan Verny Capital, 2017 yılında açılması beklenen ve Kazakistan’daki lüks portföyünde ikinci otel olacak olan The Ritz Carlton, Astana’nın geliştirilmesi için bir anlaşma imzaladı.

The Ritz-Carlton Başkanı ve Operasyon Direktörü (COO) Herve Humler, düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “Ortaklarımız Verny Capital ile tekrar çalışmaktan ve Kazakistan’ın başkentine The Ritz-Carlton’ın dünyaca bilinen misafirperverliğini taşıyacak olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bu dinamik kente seyahat eden uluslararası misafirlere yönelik prestijli bir lüks otel yaratmak için can atıyoruz.”

Lüks odalarla hafızalara kazınacak hizmet kültürünü ve tecrübelerini kente getirecek olan The Ritz-Carlton, Astana, Kazakistan’ın başkentindeki uluslararası anlamda ilk lüks otel olma özelliğini taşıyacaktır.

Verny Capital Genel Müdürü Erlan Ospanov, “Bu anlaşmanın imzalanması bizim için önemli bir adımdır. The Ritz-Carlton ile ortaklığımız eskiye dayanmaktadır ve bu, emlak portföyümüzün yıldızları olan The Ritz-Carlton, Viyana ve The Ritz-Carlton, Moskova’ya eklenecek üçüncü gayrimenkulümüz olacak. Grubumuz şu anda yaklaşık 4 milyar ABD Doları değerinde bir sermayeyi yönetmektedir. Talan Towers da emlak koleksiyonumuzda yeni bir hazine teşkil edecektir” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Astana, Erlan Ospanov, Kazakistan, kazakistan Ritz Carlton, Ritz Carlton, Ritz Carlton Astana, The Ritz-Carlton, The Ritz-Carlton Hotel, The Ritz-Carlton Hotel Company,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları