Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

The Marmara Otelleri’nden New York’a ikinci otel

05 Nisan, 2010 | 20:42

Türkiye’nin tanınmış otel zinciri The Marmara Otelleri, New York Manhattan’a ikinci otelini açmaya hazırlanıyor.

Otelin Yönetim Kurulu Üyesi Kağan Gürsel, Manhattan’da yıkılmak üzere boşaltılan yedi binayı 33.9 milyon dolara satın aldıklarını belirterek, “İki yıl içinde buraya ikinci otelimizi kuracağız. İnşaatına da 100 milyon dolarlık yatırım yaparız” şeklinde konuştu.

Kağan Gürsel, ilk oteli New York’a 25 yıl önce açtıklarını belirterek yeni otel için fırsatlara baktıklarını ifade etti.

Şu anda sadece arsayı aldıklarını aktaran Gürsel, “Binayı otel ya da apart otel yapacağız. Manhattan’ın merkezi yerinde olacak. Kriz nedeniyle fiyatlar çok düştü. Daha önce 56 milyon dolarlık değere sahip olan binaları 33.9 milyon dolara satın aldık. Henüz ayrıntılarına karar vermedik. Ama 30 katlı otel düşünüyoruz. İnşaatını da grup bünyemizdeki Kiska İnşaat’a yaptırabiliriz” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
The Maqrmara New York, The Marmara, The Marmara Otelleri, The Marmara Otelleri Haber, The Marmara Otelleri Kağan Gürsel, The Marmara Otelleri Manhattan, The Marmara Otelleri New York, Yönetim Kurulu Üyesi Kağan Gürsel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları