Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

The Daily Telegraph: En uygun tatil Türkiye ve İspanya’da

27 Temmuz, 2009 | 11:55

İbiza İngiliz The Daily Telegraph gazetesi, Avrupa’daki en pahalı tatil yerlerinden birinin İngiltere olduğunu öne sürerek en uygun tatil olanaklarının ise Türkiye ve İspanya’da bulunduğunu belirtti.

Gazete, Teletext Holidays adlı sehayat kuruluşunca gerçekleştirilen bir araştırmaya göre, İngiltere’nin, yüksek günlük harcama nedeniyle Avrupa’nın en pahalı tatil yerlerinden biri olduğuna dikkat çekti.

İngiltere’de bir günlük tatil harcamasının 71 sterlini bulduğu kaydedilen araştırmaya göre bu rakam Türkiye’de 61, İspanya’da ise 65 sterlin.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cafe Del Mar, İbiza, İbiza adası, İbiza adası balayı, İbiza adası turları, İbiza balayı, İbiza barları, İbiza El Paradis, İbiza gece hayatı, İbiza gece kulüpleri, İbiza otelleri, İbiza turları, İbiza’daki barlar, İspanya, İspanya otelleri, İspanya Tatili, İspanya Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları