Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Thalassoterapi ve Detoks ile yaza yeni bir başlangıç

19 Mayıs, 2014 | 10:32

Antalya’nın gözde tatil beldesi Belek’te konumlanan Kempinski Hotel The Dome, sağlık ve güzellik alanındaki ayrıcalıklı hizmetleri ile tatil, dinlenme ve yenilenme kavramlarını bir araya getiriyor.

Kempinski Hotel The Dome, bünyesinde bulunan The Dome Sanitas Spa ile sağlık ve güzelliği bir arada sunarken huzur dolu bir tatil vaat ediyor. Hazırladığı Thalassoterapi ve Detoks programları ile tatile farklı bir bakış açısı kazandırarak klasik spa hizmetinin dışına çıkan Kempinski Hotel The Dome, tatili sağlıkla birleştirerek vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirip iç dengenizi yeniden kazanmanız için harika bir fırsat sunuyor.

The Dome Sanitas Spa, dünyadan farklı ulusların kullandığı rahatlama yöntemleri, gençleştirici, formda tutan paket programlar vücut, cilt ve yüz bakım terapileri, yosun, altın ve havyar bakımı gibi şımartan güzellik uygulamaları ve farklı thalasso yöntemleri ile yaza yenilenerek girmenizi sağlıyor.

Günlük yaşamın stresinden uzaklaşıp, yaza sağlıklı ve zinde girmek için Kempinski Hotel The Dome Spa&Thalasso ile en kısa zamanda tanışın.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Kemer, Kempinski Hotel belek, Kempinski Hotel The Dome, Kempinski Hotel The Dome antalya, Kempinski Hotel The Dome belek, Kempinski Hotel The Dome spa, SPA Otelleri, The Dome, The Dome Antalya, The Dome belek, The Dome Sanitas Spa, Yurtiçi SPA,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları