Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Teselliyi Yunan Adaları’nda buldu

14 Temmuz, 2014 | 11:57

Portekiz milli takımı ile Dünya Kupası’nda istediği başarıyı yakalayamayan Ronaldo, teselliyi Yunan Adaları’nda buldu.

Real Madrid ve Portekiz Milli Takımı’nın yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo ve model sevgilisi Irina Shayk, Yunan adalarından Mikonos‘ta tatil yapıyor.

Dünya Kupası’nın stresini atmak isteyen Portekizli yıldız ve sevgilisi, tatil için Yunanistan’ın Mikonos adasını tercih etti. Bol Bol denize giren ikilinin romantik anları objektiflere takıldı.

Shayk ve Ronaldo’nun Mikonos‘tan sonra 10 gün boyunca lüks bir tekneyle Ege ve Akdeniz’i gezecekleri öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo mikonos, Cristiano Ronaldo sevgilisi, Cristiano Ronaldo Tatil, Cristiano Ronaldo yunan adaları, Dünya Kupası, Irina Shayk, Irina Shayk instagram, Irina Shayk mikonos, Irina Shayk seksi, Irina Shayk tatil, Mikonos adası, Mikonos tatil, Ronaldo Rus sevgilisi Irina Shayk,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları