Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Temel Kotil: Turist bulsak aya götürürüz

11 Ocak, 2010 | 09:49

Temel Kotil Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Turizm Bakanlığı’nın 7’nci Turizm Değerlendirme ve Danışma Kurulu Toplantısı’nda turizmcilere seslendi.

Turist bulsak aya götürürüz

Kültür ve THY’nin 2010 yılında 17 milyonu yabancı, 3 milyonu transit ve 11 milyonu da iç hatlarda toplam 31 milyon yolcu taşıyacağını söyleyen Temel Kotil şöyle konuştu: “Marka, malı sattırıyor. Turizmi destekliyoruz. 2010’da yüzde 25 artış hedefliyoruz. Turizmciler olarak siz yeter ki müşteri bulun. Turist bulsak aya götürürüz” diye konuştu.

ABD ve Uzakdoğu’daki turistlerin, charter ile gelmek istemediğine dikkati çeken Temel Kotil, şöyle devam etti: “Onun için Türkiye’den oralara direkt seferlerimiz var. 2009’da Antalya’dan Moskova, Düsseldorf, Stokcholm, Paris’e direkt seferlere başladık. Düsseldorf, Stokcholm ve Paris’ten gelen yolcular, Antalya’da anlaşacağımız hastanelerde bedava check-up yaptırabilecek.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Temel Kotil, Temel Kotil haberleri, Temel Kotil Turist, THY Genel Müdürü Temel Kotil, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yollar Genel Müdürü Temel Kotil, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları