Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Temel Kotil: THY’nin marka değerini gözümüz gibi koruyacağız

21 Ocak, 2013 | 14:37

Temel Kotil: THY'nin marka değerini gözümüz gibi koruyacağız Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, THY’nin son 10 yıl içinde Avrupa’da marka olduğunu bu değeri bir elmas ve granit temizliği titizliğinde koruyacaklarını söyledi.

THY’de temel hizmet felsefelerinin insan odaklı olduğunu belirten Kotil, bir fayans parçasının sürekli temizlenince güzelliğine güzellik katacağını çizilmesi halinde kırılacağını kaydetti. Kotil, 2013 hedeflerinin yüzde 100 müşteri memnuniyeti olduğunu belirtti.

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Kızılağaç Turizm Bölgesi’nde bir otelde ‘2013 Türk Hava Yolları Yönetim Zirvesi’nde THY yöneticileriyle bir araya gelen Kotil, Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ile bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

Türkiye 2023 vizyonu çerçevesinde cirolarını 40 milyar dolara çıkarmayı hedeflediklerini belirten Kotil, geçen yılki cirolarının 9 milyar dolar olduğunu bu sene ise 10 milyar doları geçmesini beklediklerini söyledi.

Dünya havacılık sektöründe 636 milyar dolar paranın bulunduğu bilgisini veren Kotil, THY’nin marka değerini bir kuyumcu titizliğinde koruyarak Türk turizmine hizmet vermeye devam edeceğini belirtti. 119 noktadan 98 ülkeye uçuş yaptıkları bilgisini veren Kotil, bu sene 250 noktaya uçuş gerçekleştirmeyi planladıklarını bununda Türk turizmine katkısına artı değer oluşturacağını söyledi. Kotil, “2 defa Avrupa’nın en iyi hava yolu seçildik. Geçen sene Avrupa’da en çok yolcu taşıyan ikinci hava yoluyuz. Bunu rakamlarımız gösteriyor. Bu sene 5 yıldızlı hava yolu oluyoruz. Avrupa’nın en iyi hava yolu ilan edilmek çok güzel bir duygu. Hedefimiz Avrupa’nın ve dünyanın en iyi hava yolu olmak. THY bir dünya markası, bu markayı gözümüz gibi koruyoruz.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Temel Kotil, Temel Kotil antalya, Temel Kotil haberleri, THY Genel Müdürü Temel Kotil, Türk Hava Yollar Genel Müdürü Temel Kotil, Türk Hava Yolları Yönetim,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları