Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Temel Kotil’den şaşırtan Ebola açıklaması

18 Ekim, 2014 | 06:28

THY Genel Müdürü Temel Kotil, Türkiye’de de görülen Ebola virüsüyle ilgili ilginç bir açıklama yaptı. Kotil, “Bu görüldüğü kadar kötü bir şey değil. Tabi ki Allah göstermesin! Bulaşınca öldürüyor” dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Avrupa Havayolları Birliği (AEA) Havacılık Liderleri Zirvesi’nin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ebola ile ilgili soruya cevap verirken Bakan Elvan’ın yanında bulunan THY Genel Müdürü Temel Kotil de konuyla ilgili bir kaç cümle söyledi.

Kotil, Brüksel Havayolları Genel Müdürünün bu sabah Afrika’dan gelerek kendilerine Ebola konusunda brifing verdiğini belirterek “Bu göründüğü kadar kötü bir şey değil. Tabi ki Allah göstermesin bulaşınca öldürüyor. Ama çok son aşamasında oluyor. Afrika’dan gelenler de havalimanlarında kontrol yapılıyor. Uçakta tedbir var. İnşallah yakında ilacı da bulunur” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, afrika ebola, Avrupa Havayolları Birliği, Havacılık Liderler Zirvesi, Lütfi Elvan, Temel Kotil, Temel Kotil açıklama, Temel Kotil ebola, Temel Kotil THY, THY Genel Müdürü, THY Genel Müdürü Temel Kotil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları