Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Temel Kotil CNN International’a konuk oldu

23 Haziran, 2014 | 14:20

Temel Kotil CNN International’a konuk oldu Türk Hava Yolları CEO’su Temel Kotil, CNN International’a konuk oldu.

Kotil,“Avrupa’nın En iyi Havayolu Şirketi” seçilen THY’yi anlatmak üzere CNN International’da Market Place Middle East programına konuk oldu.

Barcelona ve Manchester United futbol takımlarının ardından 2020 yılına kadar Avrupa Basketbol Ligi’ne sponsor olan THY; havacılık sektöründe dünya çapında saygı duyulan ve performans temelini esas alıp havayolu şirketlerine her yıl düzenli olarak ödül veren Skytrax tarafından bu yıl bir kez daha “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçildi.

Programda Temel Kotil; THY’nin yıldan yıla güçlendiğini, İstanbul’da milyar dolarlık yatırımla hayata geçecek olan üçüncü havalimanıyla da yükselişine devam edeceğini belirtirken, şirketin önümüzdeki döneme ait yatırım ve planlarından söz etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi, Barcelona, Manchester United, Temel Kotil, Temel Kotil CNN, Temel Kotil CNN International, Temel Kotil haberleri, THY, thy ceo, THY Haberleri, THY Temel Kotil, THY uçuş,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları