Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Teknik menajer Aykut Kocaman

03 Haziran, 2009 | 14:03

Teknik menajer Aykut Kocaman Luis Aragones ile yollarını ayıran Fenerbahçe, Christoph Daum’la yeniden anlaşma yaptı.

Yeni bir yapılanmaya giden Sarı–Lacivertli kulüp, teknik menajerliğe ise eski futbolcusu Aykut Kocaman’ı getirmeyi planlıyor.

Takımı 2003-2006 yılları arasında 2 sezon üst üste şampiyon yapan Alman çalıştırıcı Daum ile her konuda anlaşmaya varıldığı belirtilirken, Kocaman’ın büyük bir olasılıkla yapılan teklifi kabul edeceği belirtildi.

Aykut Kocaman’a  tam yetkili teknik menajerlik görevi vereceği belirtildi.

Verilen bilgiye göre, transfer konusunda Daum ve Kocaman görev bölümü yapacak. Yabancı futbolcuların izlenme ve transferleri ile Alman çalıştırıcı, yerli futbolcular konusunda ise Aykut Kocaman yetkili olacak.

Fenerbahçe yönetimi yaptığı büyük değişikliklere devam ediyor. Sarı lacivertli grubun, uzun süredir peşinde olduğu Kayserispor’un yıldızı Mehmet Topuz’la da büyük oranda anlaşmaya vardığı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aykut Kocaman, Christoph Daum, Fenerbahçe, Fenerbahçe Futbolcuları, Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Luis Aragones, Mehmet Topuz, Spor Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları