Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TBF Başkanı Turgay Demirel Brezilya’da

27 Nisan, 2012 | 18:46

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, FIBA Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Rio de Janeiro’ya gitti.

TBF resmi web sitesinde yer alan habere göre, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, dünya basketbolunun geleceğine yönelik önemli konuların masaya yatırılacağı FIBA Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere, FIBA Başkanı Yvan Mainini ve Genel Sekreter Patrick Baumann’ın özel davetlisi olarak Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrine gitti.

Başkan Demirel’in 28-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek toplantılar süresince, ülkemizin ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2012 FIBA Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Turnuvası ve 2014 FIBA Kadınlar Dünya Şampiyonası ile ilgili bilgileri de yine FIBA Yönetim Kurulu Üyeleri ile paylaşması ve hazırlıklar ile ilgili bilgiler vermesi bekleniyor.

2 gün sürecek FIBA Yönetim Kurulu Toplantıları’nın ardından, 30 Nisan tarihinde ise Londra Olimpiyatları’nda basketbol branşında mücadele edecek olan erkek ve kadın milli takımlarının kura çekimi gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2012 FIBA Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Turnuvası, 2012 FIBA Kadınlar Olimpiyat Turnuvası, 2014 FIBA Kadınlar Dünya Şampiyonası, Basketbol Federasyonu Başkanı, Brezilya, FIBA Yönetim Kurulu Toplantısı, Londra Olimpiyatları, Rio De Janeiro, Turgay Demirel, Türkiye Basketbol Federasyonu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları