Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland’da yılbaşı öncesi Noel ağacı rekoru

22 Kasım, 2013 | 16:25

Tayland yılbaşı turları

Yılbaşı turları için de en çok tercih edilen ülkelerden biri olan Tayland’da 852 çocuk oluşturdukları dev Noel ağacıyla Guinnes Rekorlar Kitabı’na girdi. / Tayland’da yılbaşı öncesi Noel ağacı rekoru…

Tayland‘da 8852 çocuk, siyah, kırmızı ve yeşil giysileriyle arka arkaya ve yan yana durarak dünyanın en büyük “insandan Noel ağacını” oluşturarak ilginç bir rekora imza attı. Siam Paragon’da organize edilen etkinlikte çocuklar yılbaşına haftalar kala dev Noel ağacı oluşturarak Guinnes Dünya Rekorunu kırdı. Büyük çoğunluğu Budist olan Tayland’da turistlerin yılbaşı turları için ilgi çekme amaçlı organizasyonda çocuklar 15.5 dakika “Noel ağacı” gibi durdu.

Rekorun önceki sahibi Almanya’da 2011’de aynı amaçla 672 kişi bir araya gelmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Noel, noel ağacı, noel ağacı tayland, Phuket, Tayland, tayland yılbaşı turları, Uzakdoğu, Yılbaşı, Yılbaşı Turları, yılbaşı turu tayland,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları