Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland Vejetaryen Festivali yine çok renkli

02 Ekim, 2014 | 09:32

Güneydoğu Asya’nın turizm cenneti Tayland’da, Budistlerin her yıl düzenlediği Vejetaryen Festivali bu yıl da renkli görüntülere sahne oluyor.

Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği Uzakdoğu turlarının vazgeçilmez adresi Tayland‘da, Vejetaryen Festivali heyecanı başladı.

23 Eylülde başlayan ve 3 Ekime kadar sürecek festivalde, et ve et ürünleri ile alkolden uzak duran Taylandlılar bu sayede daha sağlıklı yaşayacaklarına ve Buda’nın onlara iyi şans vereceğine inanıyor.

Festival boyunca Budistler tapınaklara meyve ve sebzeler götürüp Buda heykellerinin önünde dilek diliyor. Bazı gruplar ise başkent Bangkok ve Phuket şehirlerinde festival boyunca kan döküyor.

Ağızlarına kılıç, bıçak, şiş gibi aletleri sokan Taylandlılar, bu yöntemle kötü ruhlarından etkisinden arındıklarını düşünüyor.

FESTİVALLER ÜLKESİ TAYLAND TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Bangkok melekler şehri, Bangkok Tayland turu, Bangkok Turu, Güneydoğu Asya, Phuket, Phuket adası, Phuket festival, Phuket turu, Tayland, Tayland budist, Tayland Festival, Tayland Haberleri, Tayland Phuket, Tayland Turizm, Tayland uzakdoğu, Tayland Vejetaryen Festivali, Vejetaryen Festivali,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları