Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland Turları yine rekor kırdı

06 Eylül, 2016 | 12:57

Tayland Turları yine rekor kırdı Tayland turları rekor kırmaya devam ediyor.Turizm cenneti Tayland yine en çok tercih edilen destinasyon oldu.

Tayland  bu yıl da turistlerin ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Tayland hem turizm gelirlerinde hem de turist sayısında büyük artış kaydetti.

Tayland Turizm Otoritesi (TAT) tarafından açıklanan rakamlara göre, 2016 yılının 9 aylık diliminde ülkeye gelen turist sayısı yüzde 13 oranında artarak 25 milyona, turizm gelirleri ise yüzde 14 oranında artarak 1 trilyon 880 milyon bahta (53.7 milyar dolar) yükseldi.

Gelirlerin 35.7 milyar dolarlık kısmının yabancı turistlerin harcamalarından elde edildiği kaydedildi.

Tayland Turizm Otoritesi Başkanı Yuthasak Supasorn, yıl sonuna kadar ülkenin turizmden elde ettiği toplam gelirin ise 2.58 trilyon bahta (73.7 milyar dolar) ulaşacağını açıkladı.

Tayland Turları/En çok hangi bölge tercih ediliyor?

Tayland Turları nda en çok Koh Samui, Bangkok,Bali,Pattaya,Phuket,Singapur,Koh Lanta gibi bölgeler tercih ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Bangkok, Koh Lanta, Koh Samui, Pattaya, Phuket, Singapur, Tayland, Tayland Turizm, Tayland turları, Tayland Turu, Yuthasak Supasorn,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları