Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland turlarının gizli gözdesi; Koh Samui Adası

19 Eylül, 2014 | 17:05

Koh Samui Turları, Taylad Turları

Tayland turları hem Türkiye hem de dünyanın diğer ülkelerinin cazibe merkezi halindeyken bu mistik ülkenin gizli cenneti Koh Samui Adası Turları Tayland ve Uzakdoğu’ nun en sakin yüzünü gösteriyor.

Koh Samui Adası, diğer adalara nazaran daha bakir ve sakindir. Tayland’ın 3. büyük adası olan Koh Samui günümüzde Türkler tarafından da en çok tercih edilen bölgeler arasında. Koh Samui balayı çiftlerinin yanı sıra otelleriyle, doğasıyla, farklı tatil alternatifleriyle, kültürüyle tercih ediliyor.

Koh Samui ‘nin en en büyük özelliklerinden bir tanesi hiç bir taş yapının yüksekliğinin palmiye ağaçlarının boyunu geçmemesidir. Bu durum adanın doğasını ve doğallığını korumak üzere Tayland hükumetinin getirdiği bir kuraldır.

Koh Samui otelleri hem standart odalar hem de villa tipi odalarda konaklama alternatifleri sunuyor. Adanın hemen hemen her yerinden denize girilebilmektedir. Bu sebeple Tayland Koh Samui‘ yi tercih eden turistler oldukça rahat ve keyifli zamanlar geçirmekteler.

Samui Adası ‘nda otellerin ve restoranların kalitesi çok yüksek. Tam bir turizm cenneti olan Samui Adası bozulmamış bir doğaya sahiptir. Koh Samui sadece deniz, kum, güneş tatili değil kültür, gezi, tarih, alışveriş gibi birçok alternatifleri de tercih ediliyor.

Cennet Ada olarak bilinen Samui, Tayland Körfezi’nde yer aldığı için tsunami riskinden de uzaktır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Koh Samui, Koh Samui Otelleri, Koh Samui Adası Turları, Samui, Samui Adası, Samui Adası Turları, Samui Otelleri, Samui Turu, Tayland, Tayland hükumeti, Tayland Körfezi, tayland tsunami, Tayland tur, Tayland turları, Tayland Turu,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları