Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland turizm hedefini yükseltti

09 Kasım, 2015 | 15:33

koh samui Tayland’da turizm hedefleri, ülkeye beklenenden fazla turist gelmesi nedeniyle yükseldi / Tayland turizm hedefini yükseltti

Ekonomisinin büyük bölümünü turizm gelirleri oluşturan Tayland, bu alanda hedef yükseltti. Yılın ilk yarısında 18 milyona yakın turisti ağırlıyan Tayland, 24 milyar dolar gelir elde etti. Rakamların beklenenden fazla olduğuna dikkat çeken yekililer, yıl sonuna kadar 30 milyon turisti ülkeye çekip 50 milyar doların üzerinde turizm geliri elde etmek istiyor.

Tayland

Potansiyel var

Turizm otoriteleri Tayland da yaşanan bu artışı “normal” olarak değerlendiriyor ve ülkenin gösterilen hedef için potansiiyelinin olduğuna dikkat çekiyor. Phuket, Koh Samui & Pattaya gibi turizm cennneti adaları bünyesinde barındıran Tayland, her zevke hitap eden tatil anlayışına sahip. İş gezileri, balayı ve çocuklu aile tatillerinin ön plana çıktığı ülkede su sporlarından gece hayatına farklı bir tatil deneyimi sizleri bekliyor.

İsterseniz Tayland Gezilecek yerler videomuzu izleyebilir isterseniz de Buraya tıklayarak Tayland hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tayland Turları Tayland gezilecek Yerler video;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Koh Samui, koh samui gece hayatı, Pattaya, Phuket, phuket gece hayatı, Samui, Tayland, Tayland gece hayatı, Tayland gezilecek yerler, Tayland Samui, Tayland Turizm, Tayland Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları