Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland’daki turizm fuarından THY’ye ödül / Turizm Haberleri

25 Şubat, 2011 | 11:43

Tayland’daki turizm fuarından THY’ye ödül / Turizm Haberleri

Tayland’da yapılan turizm fuarında Türk Hava Yolları’nın (THY) standı en güzel stand seçildi.
Tayland Turizm Acenteleri Birliği tarafından sekizincisi düzenlenen Uluslararası Turizm Fuarı bugün başkent Bangkok’ta açıldı. Fuarda Turizm Bakanlığı tarafından ülkemizi tanıtmak amacıyla açılan standın yanı sıra THY de bir stand açarak turizme katkıda bulundu. 4 gün boyunca açık kalacak olan fuarı yaklaşık 100 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuarın ziyaretçi portföyünü daha çok ülkede gelecek ay başlayacak olan yaz tatilini yurt içi veya yurt dışındaki bir beldede değerlendirmeyi düşünen, orta üstü gelir seviyesindeki vatandaşlar oluşturuyor.

Türkiye’nin Kuala Lumpur Kültür ve Turizm Ataşesi Ali Gülen, Tayland’ın turizm açısından kendi büyükelçiliklerine bağlı olduğunu ve son zamanlarda Tayland’daki tanıtım etkinliklerine ağırlık verdiklerini açıkladı. Tayland’da ülkemize olan ilginin çok hızlı bir şekilde arttığını, bunun da turizmi olumlu etkilediğini söyledi.

Öte yandan fuardaki THY standı da ‘en güzel havayolu standı’ ödülünü kazandı. THY Bangkok Müdürü Kerrar Yüksel, ödülü fuarın açılışını yapan Tayland Başbakan Yardımcısı Trairong Suwannakiri’nin elinden aldı. Yüksel verdiği demeçte standlarında kavram olarak uçağın içini seçtiklerini ve gelen bu sürpriz ödülün kendilerine büyük moral verdiğini ifade etti.
Kazanılan ödül sonrasında THY standına olan ilginin arttığı gözlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kuala Lumpur Kültür ve Turizm Ataşesi Ali Gülen, Tayland, Tayland Başbakan Yardımcısı Trairong Suwannakiri, Tayland Fuar, Tayland THy, Tayland tur, Tayland Türk Hava Yolları, THY Bangkok Müdürü Kerrar Yüksel, THY Kerrar Yüksel, Türk Hava Yolları, Uluslararası Turizm Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları