Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Böyle olur Tayland Selfie’si !

03 Nisan, 2014 | 10:49

Böyle olur Tayland Selfie’si ! Sosyetik güzel Kim Kardashian ünlü turizm cenneti Tayland’da tatiline tüm hızıyla devam ediyor.

Ailesiyle gittiği Taylan’da gün boyu muhteşem doğanın tadını çıkartan Realty Show yıldızının, yavru fil ile selfie fotoğraf girişimi komik görüntülere sahne oldu.

Kim Kardashian Tayland seyahatinde selfielerine bir yenisini eklemek istedi ama olanlar oldu…Filin önüne geçerek selfie fotoğrafı için poz veren Kardashian yavru filin gövde gösterisi yaparak burnunu kaldırması üzerine çığlık atarak hızla kaçmaya başladı.

Hızla annesinin arkasına doğru koşan yıldız, tehlikeyi atlattıktan sonra kahkahalara boğulurken kameralara bu komik görüntüler yansıdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
fil selfie, Kim Kardashian, Kim Kardashian fil, Kim Kardashian selfie, Kim Kardashian tayland, Kim Kardashian Tayland tatili, Selfie, Tayland Tatili,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları