Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland ‘ın En Ünlü Adası Ko Samui

26 Şubat, 2017 | 08:43

samui adası turizmtatilseyahat

Tayland’ın En Ünlü Adası Olan Ko Samui, Balayı ve Kutlamalar İçin Alternatif Turizm Destinasyonu Olmaya Aday.

 

Tayland körfezinde yer alan ve Tayland’ın en önemli adalarından biri olan Ko Samui adası Tayland’da gelen turistlerin ilgisini çeken bir doğal güzellik olarak popüler olma yolunda devam ediyor. Son yıllarda Tayland’ın en çok gidilen yeri olan Ko Samui adası doğal güzellikleri ve plajları ile turistlerin gözünü kamaştırıyor. Adaya gidenlerin bir çoğu yeni evli çiftler olurken, herkesten ayrı da baş başa bir tatil geçirmek isteyen sevgililerinde uğrak yeri olmuş durumda. Dünya ‘da alternatif balayı destinasyonu olarak görülen Ko Samui adası gece hayatı da renkli, ayrıca doğu sahili olan Chaweg ve Lamai adanın en ünlü plajları. Ko Samui adasında, plajlar, hayvan parkları ve tapınaklar gezilecek yerler arasında yerlerini almaktadır. Ada da araba kiralamak isterseniz dikkat etmeniz gereken en önemli şey trafik. Çünkü ada da yoğun bir trafik mevcuttur. Ana kara rıhtımlar dan adaya feribot ulaşımı gerçekleşmektedir.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Ko Samui, Ko Samui Balayı, Ko Samui Turları, Samui Adası, Tayland,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları