Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland ‘ın En Ünlü Adası Ko Samui

26 Şubat, 2017 | 08:43

samui adası turizmtatilseyahat

Tayland’ın En Ünlü Adası Olan Ko Samui, Balayı ve Kutlamalar İçin Alternatif Turizm Destinasyonu Olmaya Aday.

 

Tayland körfezinde yer alan ve Tayland’ın en önemli adalarından biri olan Ko Samui adası Tayland’da gelen turistlerin ilgisini çeken bir doğal güzellik olarak popüler olma yolunda devam ediyor. Son yıllarda Tayland’ın en çok gidilen yeri olan Ko Samui adası doğal güzellikleri ve plajları ile turistlerin gözünü kamaştırıyor. Adaya gidenlerin bir çoğu yeni evli çiftler olurken, herkesten ayrı da baş başa bir tatil geçirmek isteyen sevgililerinde uğrak yeri olmuş durumda. Dünya ‘da alternatif balayı destinasyonu olarak görülen Ko Samui adası gece hayatı da renkli, ayrıca doğu sahili olan Chaweg ve Lamai adanın en ünlü plajları. Ko Samui adasında, plajlar, hayvan parkları ve tapınaklar gezilecek yerler arasında yerlerini almaktadır. Ada da araba kiralamak isterseniz dikkat etmeniz gereken en önemli şey trafik. Çünkü ada da yoğun bir trafik mevcuttur. Ana kara rıhtımlar dan adaya feribot ulaşımı gerçekleşmektedir.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Ko Samui, Ko Samui Balayı, Ko Samui Turları, Samui Adası, Tayland,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları