Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland Dışişleri Bakanı Kasit Piromya, Türkiye’ye geliyor

21 Aralık, 2010 | 19:39

Tayland Dışişleri Bakanı Kasit Piromya, dört günlük çalışma ziyareti için yarın Türkiye’ye geliyor.

Ziyaret kapsamında Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’yla 22 Aralık günü İstanbul’da yapılacak görüşmelerde ikili ilişkilerin ele alınması ve bölgesel ve uluslararası konularda görüş alışverişinde bulunulması öngörülüyor.

Taylandlı bakan, Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’la da iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler konusunda bir görüşme gerçekleştirecek. Tayland Dışişleri Bakanı’nın ayrıca, İstanbul’da ekonomik çatı kuruluşlarıyla bir araya gelmesi, Ankara’da ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Tayland konulu bir sunuş yapması planlanıyor.

Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Söz konusu ziyaret, ülkemiz ile Güneydoğu Asya’nın yükselen ekonomilerinden biri olan Tayland arasındaki ilişkilerin daha da gelişmesine katkı sağlayacaktır.” ifadelerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kasit Piromya, Kasit Piromya Türkiye, Tayland Dışişleri Bakanı Kasit Piromya, Tayland Kasit Piromya, Türkiye Ziyareti,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları