Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tayland’da aşk tatili

16 Mart, 2015 | 08:34

Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüpoğlu, Tayland’ın turizm cenneti adaları Phuket ve Koh Phi Phi’de tatil yapıyorlar.

Ulan İstanbul dizi setinde tanıştıktan sonra aşk yaşamaya başlayan Ezgi Eyüpoğlu ve Kaan Yıldırım çifti, Tayland’ın en ünlü adaları olan Phuket ve Koh Phi Phi’de tatil yapıyor.

Egzotik kültürü, tropik bitki örtüsü, muhteşem denizi, bembeyaz kumsalları ve sıcak kanlı insanlarıyla dünyanın en çok turist çeken adaları olan Phuket ve Phi Phi, gerek eğlence gerekse romantizm açısından çiftlerin tercihleri arasında yer alıyor.

phuket-tayland-tatili

Ezgi Eyüpoğlu ve Kaan Yıldırım da Tayland’ın bu meşhur adalarında tatil yapan çiftler kervanına katıldılar. Dizi setinde başlayan aşklarını Phuket ve Phi Phi adalarında taçlandıran sevgililer, tatil fotoğraflarını instagram hesaplarından paylaştılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ezgi Eyüpoğlu, Ezgi Eyüpoğlu instagram, Ezgi Eyüpoğlu phuket, Kaan Yıldırım, Kaan Yıldırım Ezgi Eyüpoğlu, Kaan Yıldırım instagram, Kaan Yıldırım tayland, Kaan Yıldırım twitter, Tayland, Tayland Phuket, Ulan İstanbul, Ulan İstanbul izle, Ulan İstanbul kanal d, Ulan İstanbul web, Ulan İstanbul yeni bölüm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları