Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TAV’dan yolculara yılbaşı sürprizi

27 Aralık, 2013 | 10:04

tav-havalimani-konser TAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’ndan seyahat eden yolcular için yılbaşı öncesinde mini konserler düzenlenmeye başladı.

TAV açıklamasına göre, ilki İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen ve Hande Ateş tarafından piyano ve saksafon eşliğinde seslendirilen mini caz konseri sonrası terminalde saksafon ile solo performans da gerçekleştirildi.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda da yolcular, 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunlarından oluşan kuartet grubun mini konseri ile buluştu. Adnan Menderes’te gerçekleşen müzik dinletisinde yolculara keman, vurmalı çalgı, viyolonsel ve gitar ile bir müzik ziyafeti sunuldu.

Piyano ve iki saksafon’un coşkulu melodileri ile terminallere yılbaşı heyecanını taşıyan müzisyenlerin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki ikinci performansı, 27 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

Ankara Esenboğa Havalimanı’nda ise 27 ve 28 Aralık tarihlerinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunlarından oluşan trio grubun performans sergileyecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
9 Eylül Üniversitesi, Adnan Menderes, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Hande Ateş, İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, TAV, TAV açıklama, TAV Havalimanları, tav yılbaşı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları