Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TAV’dan yolculara yılbaşı sürprizi

27 Aralık, 2013 | 10:04

tav-havalimani-konser TAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’ndan seyahat eden yolcular için yılbaşı öncesinde mini konserler düzenlenmeye başladı.

TAV açıklamasına göre, ilki İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen ve Hande Ateş tarafından piyano ve saksafon eşliğinde seslendirilen mini caz konseri sonrası terminalde saksafon ile solo performans da gerçekleştirildi.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda da yolcular, 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunlarından oluşan kuartet grubun mini konseri ile buluştu. Adnan Menderes’te gerçekleşen müzik dinletisinde yolculara keman, vurmalı çalgı, viyolonsel ve gitar ile bir müzik ziyafeti sunuldu.

Piyano ve iki saksafon’un coşkulu melodileri ile terminallere yılbaşı heyecanını taşıyan müzisyenlerin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki ikinci performansı, 27 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

Ankara Esenboğa Havalimanı’nda ise 27 ve 28 Aralık tarihlerinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunlarından oluşan trio grubun performans sergileyecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
9 Eylül Üniversitesi, Adnan Menderes, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Hande Ateş, İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, TAV, TAV açıklama, TAV Havalimanları, tav yılbaşı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları