Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TAV Havalimanları’nın Uzakdoğu hedefi büyüyor

23 Mayıs, 2014 | 11:21

Çin’deki havalimanlarına eğitim vermeye başlayan TAV Aviation Minds, Moğolistan, Uganda ve Nepal gibi farklı coğrafyalarda da aynı program için girişimlere başladı.

TAV Aviation Minds Genel Müdürü Barış Müstecaplıoğlu Çin pazarında faaliyete başladıklarını, Moğolistan, Uganda ve Nepal gibi farklı coğrafyalarda da benzer programlar düzenlemek için görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

NationalTürk’ün haberine göre, TAV Havalimanları’ndan yapılan açıklamaya göre, havalimanı işletmeciliği alanındaki bilgi birikimini dünyaya açan TAV Aviation Minds, Çin’deki havalimanlarına eğitim vermeye başladı. Jingdezhen eyaletinde düzenlenen ilk eğitime, 25 farklı havalimanından temsilciler katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Aviation Minds Genel Müdürü Barış Müstecaplıoğlu, dünyada havacılık sektöründe hızlı bir büyümenin yaşandığını belirtti.

TAV Havalimanları’nın bilgi birikimini TAV Aviation Minds çatısı altında topladığını ve paylaşıma açtığını anlatan Müstecaplıoğlu, “Yoğun bir hazırlık döneminin ardından Çin pazarında faaliyete başladık. Moğolistan, Uganda ve Nepal gibi farklı coğrafyalarda da benzer programlar düzenlemek için bu ülkelerin sivil havacılık yetkilileri ile görüşmelerimiz sürüyor” ifadelerini kullandı.

Farklı ülkelerin havacılık otoritelerince programlarına ilgi gösterilmesinden mutluluk duyduklarını vurgulayan Müstecaplıoğlu, hedef bölgelerindeki havalimanlarının gelişimini desteklemeye devam edeceklerini kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
barış müstecaplıoğlu, barış müstecaplıoğlu açıklama, barış müstecaplıoğlu tav, Moğolistan, Nepal, TAV, TAV Aviation Minds, tav çin, tav moğolistan, tav nepal, tav uganda, Uganda,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları