Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TAV Havalimanları’nın Uzakdoğu hedefi büyüyor

23 Mayıs, 2014 | 11:21

Çin’deki havalimanlarına eğitim vermeye başlayan TAV Aviation Minds, Moğolistan, Uganda ve Nepal gibi farklı coğrafyalarda da aynı program için girişimlere başladı.

TAV Aviation Minds Genel Müdürü Barış Müstecaplıoğlu Çin pazarında faaliyete başladıklarını, Moğolistan, Uganda ve Nepal gibi farklı coğrafyalarda da benzer programlar düzenlemek için görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

NationalTürk’ün haberine göre, TAV Havalimanları’ndan yapılan açıklamaya göre, havalimanı işletmeciliği alanındaki bilgi birikimini dünyaya açan TAV Aviation Minds, Çin’deki havalimanlarına eğitim vermeye başladı. Jingdezhen eyaletinde düzenlenen ilk eğitime, 25 farklı havalimanından temsilciler katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Aviation Minds Genel Müdürü Barış Müstecaplıoğlu, dünyada havacılık sektöründe hızlı bir büyümenin yaşandığını belirtti.

TAV Havalimanları’nın bilgi birikimini TAV Aviation Minds çatısı altında topladığını ve paylaşıma açtığını anlatan Müstecaplıoğlu, “Yoğun bir hazırlık döneminin ardından Çin pazarında faaliyete başladık. Moğolistan, Uganda ve Nepal gibi farklı coğrafyalarda da benzer programlar düzenlemek için bu ülkelerin sivil havacılık yetkilileri ile görüşmelerimiz sürüyor” ifadelerini kullandı.

Farklı ülkelerin havacılık otoritelerince programlarına ilgi gösterilmesinden mutluluk duyduklarını vurgulayan Müstecaplıoğlu, hedef bölgelerindeki havalimanlarının gelişimini desteklemeye devam edeceklerini kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
barış müstecaplıoğlu, barış müstecaplıoğlu açıklama, barış müstecaplıoğlu tav, Moğolistan, Nepal, TAV, TAV Aviation Minds, tav çin, tav moğolistan, tav nepal, tav uganda, Uganda,

Turizm Yorumları

 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları