Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TAV Havalimanları’na 3 dalda ödül

30 Nisan, 2010 | 13:56

Havacılık sektörünün en iyilerinin belirlendiği Emerging Markets Airport Awards TAV Havalimanları’nı üç dalda ödüllendirdi.

Birleşik Arap Emirlikleri’nden Dubai’de gerçekleştirilen ödül töreninde TAV Havalimanları “En İyi Havalimanı İşletmecisi” seçildi.

TAV Havalimanları’nın işlettiği Gürcistan’ın Tiflis ve Tunus’un Monastir Habib Bourguiba Uluslararası Havalimanları da kendi bölgelerinin “en iyileri” olarak belirlendi.

Gelişen Piyasalar Havalimanı Ödülleri kapsamında TAV Havalimanları “En İyi Havalimanı İşletmecisi” oldu. EMAA’da ayrıca TAV Havalimanları Holding’e bağlı olarak işletilen Gürcistan’ın Tiflis Uluslararası Havalimanı, Rusya, Kafkaslar, Doğu Avrupa ve Baltık Ülkeleri havalimanlarının yarıştığı kategoride “en iyi” seçildi. Tunus’ta TAV Havalimanları tarafından işletilen Monastir Habib Bourguiba Havalimanı da Afrika havalimanlarını geride bırakarak en iyi unvanı aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Arap Emirlikleri Dubai, TAV, TAV Havaliman, TAV Havalimanı, TAV Havalimanları, TAV Havalimanları Ödül, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları