Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TAV Airport Hotel’e Mükemmeliyet Sertifikası

27 Haziran, 2013 | 10:50

TAV Airport Hotel’e Mükemmeliyet Sertifikası TAV Airport Hotel, TripAdvisor tarafından 2013 Yılı Mükemmeliyet Sertifikası’na layık görüldü.

TAV Airport Hotel, geçtiğimiz yılın ardından bu yıl da prestijli sertifikanın sahibi olarak önemli bir başarıya imza attı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük havalimanı oteli olan TAV Airport Hotel, dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor tarafından tarafından 2013 Yılı Mükemmeliyet Sertifikası’na layık görüldü. 2012 yılında da bu prestijli sertifikanın sahibi olan TAV Airport Hotel’in hizmet kalitesi de böylece bir kez daha tescillenmiş oldu.

2011 yılından bu yana verilen Mükemmeliyet Sertifikası, TripAdvisor kullanıcılarının son 12 ay içindeki yorum ve oylamaları dikkate alınarak, puanı 5 üzerinden en az 4 olan otellere veriliyor. TripAdvisor’da yer alan binlerce otelden yalnızca yüzde 10’unun layık görüldüğü Mükemmeliyet Sertifikası, otellerin misafirlerine sunduğu kusursuz konaklama deneyiminin önemli bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airport Hotel, Mükemmeliyet Sertifikası, TAV, TAV Airport, TAV Airport Hotel, TAV Airport Hotel Mükemmeliyet Sertifikası, TripAdvisor,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları