Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatlıtuğ fenomeni Reuters’i şaşırttı

24 Nisan, 2009 | 17:43

Tatlıtuğ fenomeni Reuters’i şaşırttı “GÜMÜŞ” dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un Arap ülkelerindeki popülerliği İngiliz haber ajansı Retures’a haber oldu. Reuters, “Arap dünyasının Brad Pitt’i” sayılan Tatlıtuğ sayesinde, Arap ülkelerinden Türkiye’ye gelen turist sayısında artış olduğunu yazdı.

İngiliz Reuters ajansı, “Gümüş” dizisinin “Nur” adıyla gösterildiği Arap dünyasında popüler olan Kıvanç Tatlıtuğ sayesinde, Arap ülkelerinden Türkiye’ye gelen turist sayısında artış olduğunu yazdı. Ajans, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Davos’ta İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres’a karşı çıkışının ardından Türkiye’nin Araplar için daha da popüler bir turizm destinasyonu haline geldiğini belirtti.

Kıvanç Tatlıtuğ ile röportaj yapan Reuters muhabiri Daren Butler, “Türk medyası tarafından Ortadoğu’nun Brad Pitt’i olarak adlandırılan Tatlıtuğ, ülkesinin türizm endüstrisine katkıda bulunuyor” diye yazdı. Kıvanç Tatlıtuğ, Arap ülkelerine gittiğinde kendisine “inanılmaz bir ilgi gösterildiğini, insanların kendisini görünce çığlık atıp sevinçten ağlamaya başladığını” söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Daren Butler, Kıvanç Tatlıtuğ, Moda Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları