Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatlıtuğ fenomeni Reuters’i şaşırttı

24 Nisan, 2009 | 17:43

Tatlıtuğ fenomeni Reuters’i şaşırttı “GÜMÜŞ” dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un Arap ülkelerindeki popülerliği İngiliz haber ajansı Retures’a haber oldu. Reuters, “Arap dünyasının Brad Pitt’i” sayılan Tatlıtuğ sayesinde, Arap ülkelerinden Türkiye’ye gelen turist sayısında artış olduğunu yazdı.

İngiliz Reuters ajansı, “Gümüş” dizisinin “Nur” adıyla gösterildiği Arap dünyasında popüler olan Kıvanç Tatlıtuğ sayesinde, Arap ülkelerinden Türkiye’ye gelen turist sayısında artış olduğunu yazdı. Ajans, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Davos’ta İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres’a karşı çıkışının ardından Türkiye’nin Araplar için daha da popüler bir turizm destinasyonu haline geldiğini belirtti.

Kıvanç Tatlıtuğ ile röportaj yapan Reuters muhabiri Daren Butler, “Türk medyası tarafından Ortadoğu’nun Brad Pitt’i olarak adlandırılan Tatlıtuğ, ülkesinin türizm endüstrisine katkıda bulunuyor” diye yazdı. Kıvanç Tatlıtuğ, Arap ülkelerine gittiğinde kendisine “inanılmaz bir ilgi gösterildiğini, insanların kendisini görünce çığlık atıp sevinçten ağlamaya başladığını” söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Daren Butler, Kıvanç Tatlıtuğ, Moda Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları