Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatilleri birleştirip Küba’ya uçtular

01 Ağustos, 2014 | 11:38

Arka Sokaklar dizisinin Rıza babası Zafer Ergin, bayram ve yaz tatilini birleştirip eşi Binnaz Ergin’le Küba’ya gitti.

Evliliklerini ihanet dolayısıyla bitirecekleri yönünde haberler çıkan Zafer Ergin – Binnaz Ergin çifti, Küba turuna çıktı. Dedikodulara taş çıkaran Zafer Ergin ve eşi Binnaz Ergin, Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi.

Binnaz Ergin, “Bayram tatili için Küba’ya gidiyoruz. Castro’ya selamlarınızı iletiriz” sözleri Zafer Ergin ve gazetecileri güldürdü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arka sokaklar, Arka Sokaklar rıza baba, Atatürk Havalimanı, Binnaz Ergin, Küba, Küba bayram, Küba Turu, Zafer Ergin, Zafer Ergin Arka Sokaklar, Zafer Ergin eşi, Zafer Ergin küba, Zafer Ergin küba tatili, Zafer Ergin küba turu, Zafer Ergin Rıza baba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları