Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatile çıkarken erkeklerin valizini eşleri hazırlıyor

06 Ağustos, 2013 | 11:30

Tatile çıkarken erkeklerin valizini eşleri hazırlıyor Uçak bileti arama ve karşılaştırma motoru Skyscanner, tatile çıkan çiftlerin bavullarını kimin hazırladığını araştırdı.

Uluslararası katılımcılarla gerçekleştirilen anketin sonuçlarına göre erkeklerin %27’sinin bavulunu hala eşleri hazırlıyor. Ankete katılan erkeklerin %44’ü kendi bavulunu hazırlarken, %6’sı ise kendi bavulunu hiç hazırlamadığını belirtiyor.

Anket sonuçları, erkeklerin bavullarını eşlerinin hazırladığını ortaya koyuyor. Erkek katılımcıların %35’i valiz hazırlamayı eşlerine bırakmalarının nedeni olarak eşlerinin bir şey unutmayacağından emin olmalarını, %10’u da bavul hazırlamaya üşenmelerini gösteriyor.

Kadınlar Eşlerinin Valizine de Kendi Eşyalarını Koyuyor

Eşleri için valiz hazırlayan kadınların %35’i kendilerinin daha iyi bavul hazırladığına inanırken, yaklaşık %20’si bavul hazırlamaktan hoşlandığını belirtiyor. Eşlerinin valizini hazırlayan kadınların geri kalan kısmı ise eşlerinin ne giydiğini kontrol etmekten hoşlandıklarını ve onların bavuluna da gizlice kendi eşyalarından koymak istediklerini ifade ediyor.

Kadınlar Daha Çok Eşya Götürüyor

Eşlerinin bavuluna da kendi eşyalarından koymak isteyen kadınların iyi bir nedeni var. Kadın katılımcıların %56’sı eşlerinden daha fazla eşya götürdüklerini ve daha fazla alana ihtiyaç duyduklarını belirtirken, sadece %12’si eşlerinin eşyalarının kendilerinkinden daha fazla olduğunu belirtiyor. Eşler ortak valiz götürdüklerinde ise kadınların %45’i eşlerinden daha fazla yer kaplıyor, erkeklerde ise bu oran %6 civarında seyrediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
tatil bavul, tatil bavul hazırlama, tatil valiz hazırlama, Tatile çıkarken, Tatile çıkarken valiz, Turizm, Turizm Haberleri, valiz hazırlama,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları