Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatilde Kartalkaya’ya yoğun ilgi

29 Ocak, 2013 | 20:32

Tatilde Kartalkaya'ya yoğun ilgi Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Kartalkaya’da yoğun bir hafta yaşanıyor.

Kartalkaya’da, yarıyıl yoğunluğu yaşanıyor.Kar kalınlığının yer yer 2,5 metreye ulaştığı Kartalkaya’da bulunan oteller, sömestre tatili nedeniyle yüzde 98 doluluk oranıyla hizmet veriyor.

Yarıyıl tatili için aileleriyle birlikte Kartalkaya’ya gelen öğrenciler, konakladıkları otellerin eğlence programlarıyla doyasıya eğlenirken, düzenlenen kayak yarışmaları ile tatilin keyfini çıkartıyor.

Kartalkaya’da bulunan Grand Kartal Otel Genel Müdürü Halit Ergül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tatilcilerin Kartalkaya’ya gösterdiği yoğun ilgiden memnun olduklarını belirterek, kayak merkezindeki 42 kilometrelik pistlerin tamamında kayak yapılabildiğini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Grand Kartal Otel Genel Müdürü Halit Ergül, Kartalkaya, Kartalkaya Kar Kalınlığı, Kartalkaya Kayak, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kartalkaya kayak tatili, Kartalkaya tatili, Kartalkaya Turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları