Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatilcilerin Son Dakika Tercihi Vizesiz Yılbaşı Turları

26 Aralık, 2016 | 15:34

Tatilcilerin Son Dakika Tercihi Vizesiz Yılbaşı Turları

Yılbaşı tatili için henüz rezervasyon yapmayan tatilciler, yeni yıla sayılı günler kala evrak işleri ile uğraşmamak için vizesiz yılbaşı turlarına yöneldi.

Yılbaşı tatili için çok az bir zaman kaldı. Henüz bir program yapmayan seyahatseverler bu kısa süre içerisinde vizesiz yılbaşı turları ‘na yöneldi. Yılbaşı tatilini yurt dışında geçirmek isteyen ancak vize sorunu ile karşılaşan tatilciler, vizesiz yılbaşı turları ile kısa sürede seyahat için çözüm bulabiliyor.

Türkiye’nin en köklü tur operatörlerinden olan World Travel Service (WTS)’in yetkililerinden alınan bilgiye göre, Vizesiz Yılbaşı turları ile en çok tercih edilen bölgeler arasında Balkanlar, Balkanlarda ise Bosna Hersek yer alıyor. Yılbaşı gecesi büyük partilerin düzenlediği Ukrayna, Gürcistan, Katar, Japonya, Koh Samui ve Seyşeller gibi bölgeler de vizesiz yılbaşı turları ‘nın gözdeleri arasında.

VİZESİZ YILBAŞI TURLARI İLE GİDİLECEK YERLER TIKLAYIN

Öte yandan kolay vize alınan yerler de tercih ediliyor. Vizesiz yılbaşı turları yanı sıra kolay vize alınabilen Küba, Dubai gibi destinasyonlar da tercih ediliyor. Küba vizesi için gerekli evraklar ise fazla süre almamakla birlikte, hızlı şekilde Küba vizesi alabiliyorsunuz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Vizesiz Yılbaşı Turları, Yılbaşı, Yılbaşı Turları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları