Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatil tercihleri İtalya Portofino

09 Temmuz, 2015 | 10:16

İtalya Portofino Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ile birlikte tatil için İtalya yı tercih etti. Çift, İtalya da tatil cenneti olarak bilinen Portofino ya gitti.

Engin Altan Düzyatan & Neslişah Alkoçlar, tatil günlerini yakın arkadaşları Beyza-Murat Arslan çiftiyle birlikte İtalya da değerlendiriyor.

Yakışıklı oyuncu, 3 buçuk aylık hamile eşi Neslişah Alkoçlar ile İtalya nın gözdesi Portofino da tatilde. İkiliye yakın arkadaşları Beyza – Murat Arslan çifti de eşlik ediyor.

Muhteşem manzaraların turkuaz denizle harmanlandığı Portofino ve çevresini lüks bir tekneyle gezen çiftler, sosyal medya hesaplarından İtalya günlerinin her anını paylaşmaktan geri kalmıyorlar.

Bir başkadır İtalya Plajları

İtalya plajları nda denizin güneşin tadını çıkaran Engin Altan Düzyatan, kısa bir süre sonra rol alacağı “Romantik Komedi Balayı” flminin çekmleri için Bodrum’a geçecek. Başarılı oyuncu, yoğun iş temposuna girmeden önce Portofino da geçirdiği tatilinde İtalya plajları nın keyfini sürüyor. İtalya plajları turları için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Engin Altan Düzyatan, Engin Altan Düzyatan italya, İtalya, italya plajları, İtalya Tatili, İtalya Turu, Neslişah Alkoçlar, Portofino, Portofino italya, Portofino tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları