Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatil cenneti Maldivler’in ilk sualtı villası açılıyor!

07 Mayıs, 2018 | 15:37

Tatil cenneti Maldivler’in ilk sualtı villası açılıyor!

Dünyada büyük yankı uyandıran sualtı restoranı ile ünlü tatil cenneti Maldivler’deki Conrad Rangali, şimdi de dünyanın ilk sualtı villasını açmaya hazırlanıyor. Ünlü otel zinciri, okyanusun altına yemek yemenin yanı sırada uyuma zevkini de gelen misafirlerine bu yılın ağustos ayında hizmete sunacak.

Dünyada büyük yankı uyandıran sualtı restoranı ile ünlü tatil cenneti Maldivler‘deki Conrad Rangali, şimdi de dünyanın ilk sualtı villasını açmaya hazırlanıyor. Ünlü otel zinciri, okyanusun altına yemek yemenin yanı sırada uyuma zevkini de gelen misafirlerine bu yılın ağustos ayında hizmete sunacak.

Malrdivler Conrad Ragali Sualti Villasıo

Hint Okyanusu’nda yer alan doğal güzellikleri ile cenneti andıran ülke Maldivler’in ve dünyanın ilk denizaltı villası bu yılın kasım ayında Conrad Maldives Rangali’de açılıyor. Her ne kadar dünyanın çeşitli destinasyonlarında sualtı odaları olsa da Maldivler’de kasım ayında açılacak oteldeki kadar kapsamlı hizmet hiç bir yerde bulunmuyor.

Maldivler’in ilk sualtı villasının maliyeti 15 milyon dolar

15 milyon dolarlık maliyetiyle de dikkatleri üstüne çeken Maldivler’deki sualtı villasında tesislere gelen turistlere 180 derecelik okyanus ve sualtı yaşamı manzarası sunulacak.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Maldivler Turları sizi bekliyor.

Sualtı villası, spiral merdiven ve asansörle birbirine bağlanan iki kattan oluşuyor. dokuz kişiye kadar hizmet verebilecek şekilde tasarlanan sualtı villasında kral yatak odası, okyanus manzaralı küvet ve banyo, mutfak, bar ile bir de yemek alanı bulunmakta.

Maldivler Conrad Ragali otel sualti villası açılıyor

Conrad Maldives Rangali’nin vereceği oldukça lüks hizmetlerle dünyada ilk olma özelliğini taşıyan villası yalnızca sualtından ibaret değil.

Villanın üst katında da biri sonsuzluk yüzme havuzuna sahip, iki güverte hem gün doğumu, hem de gün batımını izlemek misafirlerin hayatları boyunca unutamayacakları deneyimler kazandıracak.

Codnrad Rangali Malldivler vip villa

193 metrekarelik sualtı suiti

Ödüllü Japon mimar Yuji Yamazaki’nin tasarladığı villanın minimalist iç mekanı, duvarlara ve yansıtıcı cam tavanlara, pelüş deri kaplamalara, mermer ve granit detaylara sahip.

Conrad Maldives Rangali’nin sualtı villasında okyanusun ortamını tamamlamak için doğal tonlar ve materyaller titizlikle seçilmiş.

Japonya’nın önde gelen akvaryum üreticilerinden biri olan Nippura Co’dan tedarik edilen ve kurulan bir akrilik kubbe ile taçlanan yüksek teknoloji ürünü olan yapı, iki çelik ve beton katmandan oluşan bir dış kabuğa sahip.

Maldivler - sualti - villasi - vip - hizmeti - verecek

Muhteşem bir atmosfer sağlayan sualtı villasında kullanılan tüm malzemeler, okyanusun o muazzam gücüne dayanabileceklerinden emin olmak adına çeşitli basınç testlerinden geçirilerek onayı alınmış.

Conrad Maldivler Rangali, kasım ayında faaliyete geçireceği sualtı villasında konaklayan müşterilerine VIP havaalanı servisi, özel sürat teknesi, günlük spa, 24 saat uşak hizmeti, özel fitness antrenörü, yoga eğitmeni ve özel şef gibi ayrıcalıklı hizmetler de sağlayacak.

Dünyanın ilk sualtı restoranı Ithaa’ya da ev sahipliği yapan Conrad Rangali, her şey dahil paketin fiyatlarının henüz açıklanmamasına karşın şimdiden rezervasyon kabul ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Conrad Maldives Rangali, Hint Okyanusu, İlk sualti villası, Ithaa, Japon mimar, Maldivler, Nippura Co, Sualtı Restoranı, Tatil cenneti, Turizm cenneti, Yuji Yamazaki,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları