Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin ilk tasarım kültürü E-Dergisi MANOMAG yayında

07 Haziran, 2013 | 10:44

Türkiye'nin ilk tasarım kültürü E-Dergisi MANOMAG yayında Türkiye’nin ilk mekan ve tasarım tablet dergisi olma ünvanına sahip MANO MAG yayın hayatına başladı.

Mimarlık ve tasarım alanlarında yeni açılımlar sağlamak için inovatif bir yaklaşım benimseyen Atelier Mano’nun yenilikçi, girişimci ve sorgulayan yapısının bir uzantısı olan MANO MAG, bu alt projelerden dijital yayın ayağını oluşturmasının yanı sıra Türkiye’nin ilk mekan ve tasarım tablet dergisi olarak dikkat çekiyor.

MANO MAG kurucu ve yayın yönetmeni Mim. Dila Gökalp her doğrultuda tasarım ve mimarlığa dair izleri yakaladıklarını ve yola çıkışlarının işte bu kendi bakış açılarından doğduğunu ifade ediyor.

Buradan hareketle farklı ilgi alanlarındaki ilham verici tasarımları, disiplinlerden bağımsız olarak bir araya getirmeye karar verdiklerini vurgulayan Gökalp, böylece dijital hayatta MANO MAG’in tohumlarını atan ekibin yaratıcı ilham ve keşfin peşine düştüğünü belirtti.

Editör Mim. Kerim Kürkçü, tablet yayıncılığı anlamında MANO MAG’in uzun soluklu bir projenin hem başlangıcı hem de dijital yayın ayağı olması sebebiyle önemli bir yere sahip olduğunu söylüyor.

MANO MAG ekibi; farklı marka ve kurumlarla ortak proje ve etkinlikler geliştirerek, tablet yayıncılığın ruhuna uygun olarak, günümüz mimarlık ve tasarım ortamı için interaktif bir alan yaratmayı hedefliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atelier Mano, Dila Gökalp, Kerim Kürkçü, MANO MAG, MANO MAG dergisi, MANO MAG yayında, tasarım kültürü E-Dergisi,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları