Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kazakistan’ı sallayan Tarkan’ın yeni durağı Azerbaycan

25 Aralık, 2013 | 13:26

tarkan-kazakistan-konser Tarkan, Kazakistan’ın başkenti Astana’da verdiği konserde hayranlarıyla buluştu. Megastar’ın bir sonraki durağı Azerbaycan.

-20′lerdeki soğuğa rağmen sahneye çıkan ve yaklaşık 2 saat sahnede kalan Tarkan, eski ve yeni şarkılarıyla havayı ısıttı.

Astana’daki konseri izlemek isteyenler, Sararka bisiklet salonunun önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Orta Asya turnesi kapsamında Astana’daki konserini tamamlayan Tarkan’ın sonraki durağı Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Azerbaycan Bakü, Kazakistan, Kazakistan Astana, Kazakistan haberleri, Kazakistan konser, Kazakistan Tarkan konseri, Tarkan, Tarkan Azerbaycan, Tarkan Bakü konser, Tarkan konser, Tarkan Konserleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları