Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kazakistan’ı sallayan Tarkan’ın yeni durağı Azerbaycan

25 Aralık, 2013 | 13:26

tarkan-kazakistan-konser Tarkan, Kazakistan’ın başkenti Astana’da verdiği konserde hayranlarıyla buluştu. Megastar’ın bir sonraki durağı Azerbaycan.

-20′lerdeki soğuğa rağmen sahneye çıkan ve yaklaşık 2 saat sahnede kalan Tarkan, eski ve yeni şarkılarıyla havayı ısıttı.

Astana’daki konseri izlemek isteyenler, Sararka bisiklet salonunun önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Orta Asya turnesi kapsamında Astana’daki konserini tamamlayan Tarkan’ın sonraki durağı Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Azerbaycan Bakü, Kazakistan, Kazakistan Astana, Kazakistan haberleri, Kazakistan konser, Kazakistan Tarkan konseri, Tarkan, Tarkan Azerbaycan, Tarkan Bakü konser, Tarkan konser, Tarkan Konserleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları