Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tarihi Zabun Konağı kadın merkezi olacak / Turizm Haberleri

08 Şubat, 2011 | 12:56

Tarihi Zabun Konağı kadın merkezi olacak / Turizm Haberleri

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ceylan Balduk Kurtul, Tarihi Zabun Konağı’nı restore edip ‘Kadın Merkezi’ yapmayı planladıklarını söyledi.

Kurul Başkanı Kurtul, başkan yardımcıları Samet Akman, İnci Okumuş ve üyeler Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe’yi makamında ziyaret etti. Çalışmaları hakkında Vali Kocatepe’ye bilgiler veren kurul üyeleri bazı projeleri hakkında da destek talebinde bulundu. Ziyaret hakkında konuşan Kurulu Başkanı Kurtul, “Sayın Valimiz Şükrü Kocatepe görevine başladı. Gelir gelmez de önemli çalışmalara imza attı. Biz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu’na bağlı KMTSO Kadın Girişimciler Kurulu’yuz. Bizim en önemli projemiz, Tarihi Zabun Konağı’nı restore edip orayı ‘Kadın Merkezi’ haline getirmektir. Kendisinden beklentilerimiz var. İyi niyetli ve çalışkan bir kişiliğe sahip olduğuna inanıyoruz. Öneri ve taleplerimizi dikkatle dinledi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kocatepe de Kahramanmaraş’a hizmet için geldiğini belirterek, “Burada devletimizi temsil edeceğim ve Kahramanmaraş’a hizmet edeceğim. Sizlerle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarım. Ziyaretimize gelmeniz bizleri fazlasıyla mutlu etti. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ceylan Balduk Kurtul, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ceylan Balduk Kurtul, Kadın merkezi, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası, Tarihi Zabun Konağı, Tarihi Zabun Konağı kadın merkezi, Turizm Haberleri, Zabun Konağı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları