Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tarihi Mahmut Muhtar Paşa Köşkü yok olup gidecek !

03 Nisan, 2014 | 13:53

Tarihi Mahmut Muhtar Paşa Köşkü yok olup gidecek ! Kadıköy Kız Lisesi’nin tarihi köşkü Mahmut Muhtar Paşa Köşkü restorasyon bekliyor.

Bir dönem paşaların yaşadığı,Mermer Köşk olarak da bilinen Mahmut Muhtar Paşa Köşkü 1870’lerde inşaa edildi.Mimarisiyle bir zamanlar göz kamaştıran köşk bugün artık tanınmayacak halde.

1999 depreminden sonra kullanılmaz hale gelen Tarihi Mahmut Muhtar Paşa köşkü için restorasyon çalışmaları başlatıldı ancak çok yavaş ilerliyor.

Köşkün daha fazla hasar görmeden müzesi, sergi salonları olan bir kültür evine dönüşmesini bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kadıköy Kız Lisesi, Kadıköy Kız Lisesi köşk, Mahmut Muhtar Paşa, Mahmut Muhtar Paşa Köşkü, Mahmut Muhtar Paşa Köşkü restorasyon, Mermer Köşk, Mermer Köşk restorasyon,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları