Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tarihi Cağaloğlu Hamamı satılığa çıkarıldı

30 Nisan, 2009 | 14:09

Tarihi Cağaloğlu Hamamı satılığa çıkarıldı Osmanlı döneminden kalma en eski hamam olan 300 yıllık Cağaloğlu Hamamı, 16.5 milyon dolara satılığa çıkarıldı.

Sahibi ile işletmecisi mahkemelik olan hamamını İtalyan, ABD’ li gayrimenkul şirketlerinin ve Türkiye’deki turizm yatırımcılarının satın almak istedikleri belirtildi. Mal sahibinin, tarihi hamamı SPA ya da hamam konseptini devam ettirecek bir yatırımcıya satmak istediği öğrenildi. Halen devam etmekte olan mahkeme sürecinin Mayıs sonunda tamamlanmasının ardından satış işleminin gerçekleşmesi bekleniyor. Dünyada başka bir emsali olmaması nedeniyle değer biçilmekte güçlük çekilen tarihi hamamın ziyaretçileri arasında Florence Nightingale, Ömer Sehrif, Richard Harrison, Harrison Ford, GianFrancoFerre gibi önemli isimler geliyor.


YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cağaloğlu Hamamı, Florence Nightingale, Harrison Ford, Sektörel Turizm Haberleri, Tarihi Hamam, Turizm Yatırımcıları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları