Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tarihi Bolşoy Tiyatrosu’nda bir ilk!

05 Şubat, 2014 | 12:09

bolsoy-tiyatrosu-rusya Rusya’nın başkenti Moskova’da bulunan, zengin tarihi ve kendi gelenekleri olan Bolşoy Tiyatrosu, yeni sezonda ayakta izleyici alacak.

Rus haber ajansı Ria Novosti’nin haberine göre,  Bolşoy Tiyatrosu Genel Müdürü Vladimir Urin, tarihi salonun bir kısmında, oturma düzeninin kötü olması nedeniyle tadilat yapılacağını, salonundaki 247 koltuğun söküleceğini bildirdi.

Tarihi salondaki seyircilerin gösterileri izlemekte zorluk çektiğini vurgulayan Urin, “Bu sebeple biz, izleyicilerin oturma yerlerini söküp, ayakta izleyici yerleri düzenleyeceğiz” dedi.

Bu uygulamayı yeni sezonda başlatacaklarını vurgulayan Urin, izleyicilerin, gösteriler boyunca ayakta kalacakları konusunda önceden mutlaka bilgilendirileceğini söyledi.

Urin, ayakta biletlerin fiyatının da 100 ruble olacağını bildirdi.

Dünyaca tanınmış opera ve bale gösterilerinin yapıldığı günümüzdeki Bolşoy binası 1824’te inşa edilmiş, tasarımını mimar Joseph Bove yapmıştı. (AA)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolşoy Tiyatrosu, Bolşoy Tiyatrosu moskova, Bolşoy Tiyatrosu rusya, Moskova, Moskova tiyatro, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları