Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tanzanya’da Serengeti’nin Yemyeşil Dönemi

04 Şubat, 2014 | 11:59

afrika-tanzanya-serengeti

Tanzanya’nın Serengeti Ulusal Parkı sonbahar göçüyle birlikte sayısız safariye ev sahipliği yapıyor. Ancak bu müthiş göçün en güzeli dönemi Ocak-Mart dönemi

Timsahların nehirleri geçtiği, aslanların fotoğrafların baş kahramanı olduğu Serengeti Ulusal Parkı dünyanın en güzel görsel şölenlerine sahne olmaktadır. Seregeti’nin kuzeyindeki Mara Gölü’nün orada safariye katılan seyahat tutkunları ve fotoğrafçılar müthiş kareler yakalıyor.

Sonbahar göçünde popüler hale gelen Serengeti için en güzel dönemlerden biri de Ocak- Mart dönemi. Daha az bilinen bu yemyeşil döneme Şubat ayında şahitlik edenler fillere, aslanlara, zürafalara eşlik ediyor ve Afrika’nın uçsuz bucaksız parkını keşfediyor.

 Zanzibar Turları için tıklayınız

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, safari afrika, serengeti, serengeti safari, serengeti sonbahar, serengeti şubat, Tanzanya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları