Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tanzanya’da Serengeti’nin Yemyeşil Dönemi

04 Şubat, 2014 | 11:59

afrika-tanzanya-serengeti

Tanzanya’nın Serengeti Ulusal Parkı sonbahar göçüyle birlikte sayısız safariye ev sahipliği yapıyor. Ancak bu müthiş göçün en güzeli dönemi Ocak-Mart dönemi

Timsahların nehirleri geçtiği, aslanların fotoğrafların baş kahramanı olduğu Serengeti Ulusal Parkı dünyanın en güzel görsel şölenlerine sahne olmaktadır. Seregeti’nin kuzeyindeki Mara Gölü’nün orada safariye katılan seyahat tutkunları ve fotoğrafçılar müthiş kareler yakalıyor.

Sonbahar göçünde popüler hale gelen Serengeti için en güzel dönemlerden biri de Ocak- Mart dönemi. Daha az bilinen bu yemyeşil döneme Şubat ayında şahitlik edenler fillere, aslanlara, zürafalara eşlik ediyor ve Afrika’nın uçsuz bucaksız parkını keşfediyor.

 Zanzibar Turları için tıklayınız

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, safari afrika, serengeti, serengeti safari, serengeti sonbahar, serengeti şubat, Tanzanya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları