Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Talsi’de Türk mutfağı lezzeti!

26 Ağustos, 2013 | 21:53

Alanya’nın Letonya’daki kardeş şehri Talsi’de düzenlenen Türk günlerinde Türk kültürü tanıtıldı.

talsi-turk-mutfagi

Eşsiz lezzetleriyle dünyaca ünlü tanınmış şeflerden Şefi Hayrullah Demiray ve ekibi, Türkiye ve Alanya’ya has seçkin yemeklerini Türk gecesinde misafirlere sundu.

Türk günü festivale renk katan ekip, misafirlerin beğenisini topladı. Antalya Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu ve Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir’in de katıldığı Alanya heyeti tarafından gerçekleştirilen etkinlikler Talsi halkı ve medyası tarafından yoğun ilgi gördü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya, Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Antalya Milletvekili, Hayrullah Demiray, Hayrullah Demiray ve ekibi, Letonya, talsi, Türkiye, Türkiye ve Alanya mutfağı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları