Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Talha Görgülü, yeniden TÜRSAB 2. Başkanı oldu

14 Aralık, 2011 | 10:18

Türkiye Seyahat Acentalar Birliği (TÜRSAB)’nin 20’inci Olağan Genel Kurulu’nda bin 250 delegeden bin 210’unun oyunu alan Başaran Ulusoy, güven tazeledi, Talha Görgülü de yeniden yönetime girdi.

Kayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Görgülü, bir kez daha TÜRSAB 2. Başkanı oldu. 2012-2014 döneminde 2 yıl daha TÜRSAB 2. Başkanlığı görevini yürütecek olan Görgülü, “Bu kadar rekor sayıda bir çoğunlukla ve güven oyuyla göreve gelmek bizleri çok mutlu etti.” dedi.

Görgülü, yaptığı yazılı açıklamada, sektörün daha da büyümesi ve gelişmesi için çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti. Turizm sektörünün diğer sektörlere göre en önemli farkının ve öneminin yatırımın anında geri dönmesi olduğunu belirten Görgülü, “Karşılığını hemen alırsınız. Çevreye duyarlılık, sürdürülebilir kalitede çok önemli. 2011 sonunda Dünya Turizm Örgütü, sektörün dünya genelinde yüzde 5 -6 seviyesinde büyümesini beklerken, Türkiye yüzde 12- 13 artışı yakalayacak. 2012’de yüzde 8 -10 büyüyeceğiz. En önemli hedeflerimizden biri tüm Türkiye’de turizm sezonunu 12 ay yaşayabilmek ve gelen turist sayısını önemli ölçüde artırmak.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
başaran uusoy, Talha Görgülü, Talha Görgülü Turizm, Talha Görgülü TÜRSAB, TÜRSAB 2. başkanı, TÜRSAB 2. Başkanı Takha görgülü, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları