Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Talha Çamaş: Yasa ne diyorsa o olacak, tarih belli değil!

25 Aralık, 2017 | 09:26

TÜRSAB’ı genel kurula götürmek üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından atanan üç isimden biri olan Talha Çamaş, ”Tarih belli değil, yasa ne diyorsa o olacak” diye konuştu.

Talha Çamaş, açıklanan 3-4 mart tarihinin doğru olmadığını belirterek, ”Tarih yasaya uygun değil” dedi.

Bu haberden kendisinin de bilgisi olmadığını ve basından duyduğunu belirten Talha Çamaş, “Yasa gayet açık. Seçilmiş üç kişi hafta başı bir araya geleceğiz ve önümüzdeki süreci ve takvimi planlayıp başlatacağız. Yasa ne diyorsa o olacak” ifadesini kullandı.

“Birilerinin arzusu olabilir”

TÜRSAB Genel Kurulu’nu tamamıyla yasaya uygun olarak yapacaklarını vurgulan Çamaş, “O tarihi kim söyledi bilmiyorum ama söylenen tarihin yasaya uygun olduğunu hiç düşünmüyorum. Diğer iki arkadaşla da görüştüm. Bu habere itibar etmemek lazım. Bizim aldığımız bir karar yok. Bakanlıktan iletilmiş bir düşünce ve öneri de yok. Bu birilerinin kendi arzuları doğrultusunda yapılmış bir duyuru olabilir” yorumunda bulundu.

“Tarihi Salı günü açıklayabiliriz”

Heyet olarak ilk kez toplanacaklarını ifade eden Talha Çamaş, “Pazartesi, olmasa belki salı akşamı bir tarih açıklayabiliriz” diyerek sözlerine noktayı koydu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Talha Çamaş, Turizm, Türsab, TÜRSAB Genel Kurulu, Türsab Seçimi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları