Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Taksiciler ile sorun yaşayan TÜRSAB çözüm için harekete geçti!

15 Ağustos, 2018 | 10:26

Taksiciler ile sorun yaşayan TÜRSAB çözüm için harekete geçti!

Taksiciler ile sorun yaşayan TÜRSAB çözüm için harekete geçti. TÜRSAB ve İstanbul Taksiciler Esnaf Odası yaşanan sorunları çözmek için komisyon kurma kararı aldı.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), taksicilerle acenteler arasında yaşanan sorunları çözmek için harekete geçti.

Taksiciler ile sorun yaşayan TÜRSAB çözüm için harekete geçti

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, dün genel merkez binasında İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu’yla bir toplantı gerçekleştirdi. Firuz Bağlıkaya toplantıda, taksicilerle acenteler arasında yaşanan sorunların ortadan kaldırılması için hızla gerekli adımların atılması gerektiğini ifade etti.

Taksicilerin UBER’le giriştiği mücadelenin seyahat acentelerinin araçlarına yönelik müdahaleye dönüşmesinden büyük rahatsızlık duyduklarını belirten TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, bu doğrultuda tartışmaya sebep olabilecek her türlü konunun diyalogla çözüme kavuşturulması gerektiğini sözlerine ekledi.

Bayram sonrası komisyon kurulacak

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve Taksiciler Esnaf Odası Eyüp Aksu’nun gerçekleştirdikleri toplantıda denetim ve düzenlemelerin daha etkin yapılabilmesi adına Kurban Bayramı’nın ardından bir komisyon oluşturulması için çalışmaların başlatılması konusunda anlaşmaya vardıkları öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eyüp Aksu, Firuz Bağlıkaya, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası, Kurban Bayramı, Türsab, TURSAB Başkanı, uber,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları