Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Taksiciler Havalimanında Artık Müşteri Alabilecek

01 Haziran, 2017 | 08:35
Taksiciler

Taksiciler

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Şehirdeki Tüm Taksicilerin Havalimanlarından Serbestçe Müşteri Alabilecekler

UKOME gerçekleştirdiği toplatında şehir içindeki taksicilerin sorunlarını görüştü. Havalimanından yolcu alamama konusu toplantı gündeminde yer aldı ve toplantıda alınan yeni karar taksiciler için müjdeli bir haber oldu. İstanbul’da artık tüm taksiciler havalimanlarından müşteri alabilecekler.

Havalimanı çıkış kapılarındaki uzun kuyrukların önüne geçmek ve havalimanlarındaki taksi ihtiyacını hızlı karşılamak için İstanbul’daki 18 bin taksi artık havalimanından taksi alabileceği açıklandı. Daha öncesinde havalimanından sadece bin’e yakın taksi müşteri alabiliyordu.

Taksicilerden UKOME’ye Teşekkür

İstanbul Taksi Durakları Derneği Başkanı Yardımcısı Orhan Demirci, UKOME’ye teşekkür ederek karardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sözleri, “bu karar, sektör açısından devrimdir” dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul havalimanları, Taksiciler, UKOME,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları