Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Taksiciler Havalimanında Artık Müşteri Alabilecek

01 Haziran, 2017 | 08:35
Taksiciler

Taksiciler

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Şehirdeki Tüm Taksicilerin Havalimanlarından Serbestçe Müşteri Alabilecekler

UKOME gerçekleştirdiği toplatında şehir içindeki taksicilerin sorunlarını görüştü. Havalimanından yolcu alamama konusu toplantı gündeminde yer aldı ve toplantıda alınan yeni karar taksiciler için müjdeli bir haber oldu. İstanbul’da artık tüm taksiciler havalimanlarından müşteri alabilecekler.

Havalimanı çıkış kapılarındaki uzun kuyrukların önüne geçmek ve havalimanlarındaki taksi ihtiyacını hızlı karşılamak için İstanbul’daki 18 bin taksi artık havalimanından taksi alabileceği açıklandı. Daha öncesinde havalimanından sadece bin’e yakın taksi müşteri alabiliyordu.

Taksicilerden UKOME’ye Teşekkür

İstanbul Taksi Durakları Derneği Başkanı Yardımcısı Orhan Demirci, UKOME’ye teşekkür ederek karardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sözleri, “bu karar, sektör açısından devrimdir” dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul havalimanları, Taksiciler, UKOME,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları