Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Takipçileri Sayesinde Muhteşem Bir Maldivler Tatili Yapacak

29 Kasım, 2016 | 08:56

Takipçileri Sayesinde Muhteşem Bir Maldivler Tatili Yapacak

Ünlü model Cara Delevingne, sosyal medya takipçileri sayesinde unutamayacağı bir tatile çıkıyor / Turizm cenneti Maldivler ‘e gidiyorlar.

Hint okyanusunda irili ufaklı binin üzerinde adadan oluşan tatil ve turizm cenneti adalar topluluğu Maldivler’deki bir tatil köyü, eşi benzeri görülmemiş bir karara imza attı.

Kartpostalları aratmayacak güzellikteki doğası, turkuaz denizi ve beyaz inci gibi kumsallarıyla kendine hayran bırakan Maldivler, bu kez de İngiliz model Cara Delevingne’yi ağırlayacak.

Takipçileri Sayesinde Muhteşem Bir Maldivler Tatili Yapacak

Maldivler’deki bir tatil köyü, Instagram sayfasında 36 milyona yakın takipçisi bulunan İngiliz modeli adaya davet etti. Cara Delevingne ile birlikte ablası ve 160 arkadaşı için bir ada kapatan tatil köyü, bu muhteşem tatilden tek kuruş almayacak.

Maldivler Tatil Köyü yetkililerinin bir haftalık bu tatil için tek şartı var; Cara ve arkadaşlarının Maldivler fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaları.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cara Delevingne, Maldivler, Tatil,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları